LOADING

Алюміній – нескінченні можливості для дизайну

В сучасному світі технологій та збільшення обсягу виробництва, а також розвитку суспільної діяльності, людство завжди ставить перед собою вибір. Щодня перед людиною постає питання: що краще буде для її комфорту в оселі, на вулиці, в гостях чи з друзями на відпочинку. В будь-якому місці з перечислених, насамперед, ми звертаємо увагу на атмосферу закладу, його конструкції, форми та можливості їхньої реалізації. Однак мало хто з поцінувачів прекрасного здогадується, що унікальні конструкції вікон, дверей, фасаду чи даху не були б такими оригінальними та загадковими, якби не алюміній. Так, саме завдяки сріблясто-білому металу створення унікальних конструкцій різних розмірів та виду стало цілком доступним. Насамперед варто зазначити, що алюміній – легкий, міцний пластичний, він має високу корозійну стійкість, тобто ні навколишнє середовище, ні водні розчини кислот, солей та інших речовин не здатні його зруйнувати.
Алюміній за свої унікальні будівельні якості називають конструкційним матеріалом XXI століття. Чому так? Відповідь однозначна: його конструкції довговічні, навантаження на фундамент мінімальне. Оскільки його вага низька, конструкції з алюмінію міцні та стійкі до агресивного середовища і корозії завдяки включенню невеликих добавок (до 1,5%) інших елементів (магнію, марганцю, кремнію). Якщо у Вас склалося враження, що з алюмінію виготовляють тільки вікна та двері, які стійкі до корозії, то це далеко не так, адже завдяки своїй легкості та елегантності даний метал став справжньою цінністю для інженерів, архітекторів та дизайнерів. Практичне використання алюмінію в будівництві та архітектурі є необмеженим. До алюмінієвих конструкцій належать не тільки вікна та двері, а ще й зимові сади та скляні дахи, фасадні та розсувні системи, щільноскляні конструкції, душові кабіни, торговельні павільйони і кіоски, опори електропередачі, мости, драбини тощо. Естетичний вигляд в поєднанні з міцністю та корозостійкістю задовільняють всі потреби споживачів.

Щороку потреба в алюмінієвих конструкціях зростає, його попит на ринку збільшується, а з ним і можливості його використання.

Сотні клієнтів ТОВ «ВІКНОТЕХ» вже переконалися в надійності та стійкості виготовлених вікон, дверей та конструкцій з алюмінію. Перебуваючи на ринку з 2003 року, завдяки цьому металу ми стали лідерами області у своїй галузі. Ми навчилися жити та працювати заради сучасних, комфортних будівель, в яких життя та праця приносять насолоду, тому з впевненістю можемо сказати, що алюміній – це нескінченні можливості для дизайну.
Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон