LOADING

Корпоративні
заходи

Корпоративні заходи, свята - дуже важливий елемент у житті будь-якої компанії. Адже саме вони формують корпоративний стиль, культуру, підсилюють те, що прийнято називати «корпоративним духом». Ніщо так не сприяє успіху і зростанню компанії, як атмосфера єдності, дружби і взаєморозуміння. А ще всім відоме прислів’я: «В здоровому тілі – здоровий дух!» Саме тому компанія «Вікнотех» підтримує традицію проведення корпоративних заходів у вигляді спортивних ігор на свіжому повітрі, походів у гори.

Так, цього року ми провели змагання з футболу та волейболу. Це рухливі, цікаві, веселі, і, що дуже важливо, командні ігри. Саме в такі моменти дозвілля, а не тільки під час роботи, можливо проникнутися корпоративним духом, відчути підтримку з боку членів своєї команди, відчути себе її частиною.

Крім того, цього літа ми провели вже традиційний турнір із настільного тенісу. Хоча теніс - це індивідуальний вид спорту, змагання об'єднують колектив, дають кожному можливість не тільки потішитися власними досягненнями, але й підтримати колег, повболівати за них, радіти їхнім перемогам, адже із досягнень і перемог кожного складаються перемоги команди.

Разом до підкорення нових висот!

Компанія «Вікнотех» щороку розвивається і підкорює свої висоти і в переносному, і в прямому сенсі. Так, з нагоди Дня будівельника цьогоріч нам підкорилася Говерла. Досягати певних висот одночасно і складно, і легко; складно – тому, що це вимагає зусиль кожного окремо і всіх разом; легко – тому, що ми команда і завжди готові підтримати один одного.

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон