LOADING

Про ком
панію

“Сучасні комфортні будівлі, в яких життя та праця приносять насолоду”

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІКНОТЕХ» перебуває на ринку з 2003 року. За цей час підприємство стало лідером області у своїй галузі, вийшло на всеукраїнський рівень і здобуло визнання та симпатії сотень замовників.

Якщо в недалекому минулому вікно було просто одним із численних елементів конструкції будинку, призначене забезпечувати проникнення світла досередини, то сьогодні воно стало частиною «розумного» фасаду з постійним розширенням спектру функцій. Крім того, вікно більше не є другорядним елементом, який встановлюють на завершальній стадії будівництва: фасад проектують і наділяють потрібними інтелектуальними функціями заздалегідь. Скляний фасад, віконно-дверні блоки чи розсувні системи не тільки беруть участь в управлінні внутрішнім мікрокліматом, вони, що дуже важливо, нерідко формують архітектурне обличчя споруди.

ТОВ «ВІКНОТЕХ» визнає важливість вимог сучасності і невтомно технічно вдосконалюється, щоб мати можливість пропонувати своїм клієнтам матеріали, які поєднують естетику, надійність, високу тепло- й шумоізоляцію. Оптимізація загальної функціональності – цікаве й захопливе завдання, яке ми виконуємо для Вас.

Відгуки покупців

Максим Долганов

Кожен день насолоджуюсь офісом, який допомогли мені створити фахівці "Вікнотех". Розсувні системи - це знахідка. Океан світла та позитиву. Дякую!

Залишіть
свій відгук
Ім'я
Телефон
Компанія
Посада
Ваш відгук

Наші співробітники

Віктор Василина
Директор
Микола Лапко
Заступник директора
Андрій Хайнас
Головний бухгалтер
Іван Василина
Менеджер зі збуту
Віталій Роль
Менеджер зі збуту
Іван Коваль
Інженер-будівельник
Віктор Шмигін
Начальник виробництва
Ярослав Пожо
Менеджер із постачання

“Сучасні комфортні будівлі, в яких життя та праця приносять насолоду”

Компанія "Вікнотех" дбає про своїх клієнтів і пропонує тільки найкраще: сучасні безпечні матеріали, передові технології, якісне виконання роботи, індивідуальнй підхід до кожного. Будемо раді бачити саме Вас серед своїх клієнітв!