LOADING

Цільноскляні конструкції

Безрамне скління – це найбільш передовий сучасний та відносно новий прийом в оформленні приватних і комерційних приміщень. Така конструкція була розроблена у Фінляндії в 70-их роках ХХ століття, а на вітчизняному ринку з’явилася близько п’ятнадцяти років тому. Логіка цього винаходу проста: в умовах поганої освітленості та невеликої кількості сонячних днів фіни вирішили максимально наповнити приміщення природним світлом. Ідея виявилася виграшною, і скандинавський підхід став популярним в інших європейських країнах.

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон
Цільноскляні конструкції

Безрамні системи виробляють з особливо міцного, зазвичай загартованого скла завтовшки 8-12 мм, що дозволяє витримувати серйозні статичні й атмосферні навантаження.

При такому склінні в вікнах немає абсолютно ніяких перегородок або рам. Вся конструкція виглядає дуже легкою, повітряною і світлою – перед вами буде цілісне скляне полотно, яке відкриває неперевершений панорамний вид.

Відсутність рам візуально збільшить простір і додасть йому вигляду елегантності та індивідуальності.

Характеристика конструкцій

Надійність
Висока
Естетичність
Відмінна
Світлопроводність
Висока
Візуальне збільшення простору
Високе
Тепло- та звукоізоляція
Відмінна

За допомогою безрамного типу скління можна втілювати в життя конструкції різної форми і розмірів, що відкриває найширші перспективи для дизайну.