LOADING

Фасадні
системи

Більшість архітекторів погодиться, що зовнішній вигляд будівлі, насамперед, залежить від дизайну та концепції фасаду. Утім фасад не обмежується тільки естетичною функцією – він також повинен відповідати важливим технічним вимогам і покращувати житлове та робоче середовище в споруді. Вимоги ставляться до здатності фасаду пропускати денне світло, повітря для вентиляції, зберігати енергію при обігріванні та охолодженні приміщень, бути безпечним і конструктивним.

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон
Фасадні конструкції

Фасади зі скла - це особливі огороджувальні конструкції, основу яких складають скляні панелі для оздоблення фасаду будинку або склопакети, закріплені на каркасі тим чи іншим способом.

Як каркас, в більшості випадків використовується алюмінієвий профіль для скляних фасадів, проте існують технології, при використанні яких профіль або не застосовується взагалі, або маскується за склом, не виступаючи над зовнішньою поверхнею фасаду.

У результаті ми отримуємо єдину площину, повністю покриту склом - як правило, з малопомітними або взагалі непомітними стиками.

Характеристика товара

Надійність
Висока
Тепло- та звукоізоляція
Відмінна
Безпечність
Висока
Енергозбереження
Відмінне
Естетичність
Відмінна

Звичайно ж, така картина не залишить байдужим нікого - ось чому фасадне скління давно застосовується в міській архітектурі, стрімко набирає популярність не тільки в сфері бізнес-об'єктів, але й в приватному будівництві.