LOADING

Вікна
та двері

Серед найкращих якостей алюмінію – його нескінченні можливості для дизайну. Алюмінієві вікна та двері можуть бути гнутими або круглої форми і майже будь-якого розміру. Таким чином, матеріал ідеально підходить для сучасних великих віконних рам і важких двокамерних склопакетів. Наші системи доступні в різних стилях, як-от: функціональний, ренесанс або «тонка лінія» під сталь, які будуть ідеально відповідати стилю саме Вашого будинку, квартири чи офісу

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон
Вікна та двері з алюмінієвого профілю

Алюміній легко забарвлюється, тому у Вас є можливість обирати свій варіант із сотень різних кольорів і покриттів для якнайкращої відповідності внутрішньому й зовнішньому стилю Вашого будинку чи офісу. Великий асортимент матеріалів дає безліч рішень, що дозволяють забезпечити індивідуальний підхід до кожного проекту.

Характеристика профілю

Міцність
Відмінна
Алергени та інші шкідливі речовини
Відсутні
Корозостійкість
Відмінна
Теплопроводність
Відмінна
Пластичність (дає змогу виробити будь-які форми)
Відмінна
Герметичність
Відмінна

Крім високого рівня термоізоляції, на енергоефективність вікна впливає його герметичність. Тому для забезпечення високої водо- і повітря-непроникності системи був розроблений спеціальний набір ущільнювачів, що забезпечує можливість застосування таких систем в екстремальних умовах, наприклад, у прибережних районах і на великих висотах. Монтажна глибина системи сприяє міцності і стійкості конструкцій з урахуванням їх великих розмірів і навіть із застосуванням двокамерного заповнення.