LOADING

Система
"гармошка"

Зсувні двері та вікна системи «гармошка» - втілення сучасного дизайну та функціональності; це прекрасне технологічне рішення як для приватного житла, так і для корпоративної будівлі: ідеально підходять як для альтанок, басейнів, котеджів, заміських будинків, так і для ресторанів, офісних, розважальних та відпочинкових центрів.

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон
Система "гармошка"

Віконні системи типу «Гармошка» – це системи складного типу, які перетворюють звичайне вікно в практичну гармошку. Віконна система такого типу дозволяє повністю відчинити вікно навстіж або щільно зачинити його, захищаючи приміщення від потрапляння снігу й дощу.

Зсувні системи типу «Гармошка» використовують також для виготовлення стін зі скла. Вони зручні для скління котеджів, басейнів, офісних приміщень, терас, балконів тощо.

Переваги системи "Гармошка"

Економія місця та розширення простору
Висока
Простота в експлуатації
Відмінна
Надійність
Висока
Естетичність
Відмінна

Головна перевага конструкцій типу "Гармошка" полягає в тому, що за ними дуже просто доглядати; крім того, вони дають можливість відкривати майже всю площу пройми, займаючи мінімум простору, при цьому виглядають високоестетично і по праву стають функціональною "родзинкою" інтер'єру