LOADING

Зимові сади
та скляні дахи

«Зимовий сад» останнім часом здобув популярність не стільки як місце для цілорічної оранжереї, а в більшій мірі як окреме місце відпочинку в житловому будинку, офісних чи великих торгових приміщеннях. У «зимовому саду» можна спроектувати лаунж-зону, особисте робоче місце, зал для тренувань або арт-простір.

Бажаю отримати прорахунок мого проекта
Ім'я
Телефон
Зимові сади
та скляні дахи

Концепція даху – це надійна термоізольована оранжерейна профільна система. Пропонується широкий вибір стилів і конфігурацій для відповідності саме Вашому проекту. Прекрасний прозорий дах набуде бажаної атмосфери завдяки одному зі стилів – функціональному, оранжерейному або ренесансу.

Система має високі теплоізоляційні характеристики і може без швів комбінуватися з вікнами, дверима й розсувними системами; вона передбачає установку вентиляційних відкривань, які приводяться в дію вручну або за допомогою автоматичних приводів.

Характеристика конструкцій

Теплоізоляція
Відмінна
Світло- та теплопроводність
Відмінна
Надійність
Висока
Функціональність
Відмінна
Естетичність
Відмінна

Для того, щоб відповідати вимогам щодо високої теплоізоляції, система може бути розрахована на установку двокамерних склопакетів. Нове конструктивне рішення враховує навантаження не тільки від важких склопакетів, а й ваги снігу.