Фасадні системи
Фасадні системи проектування та монтаж
Фасади зі скла - це особливі огороджувальні конструкції, основу яких складають скляні панелі для оздоблення фасаду будинку або склопакети, закріплені на каркасі тим чи іншим способом.

Як каркас, в більшості випадків використовується алюмінієвий профіль для скляних фасадів, проте існують технології, при використанні яких профіль або не застосовується взагалі, або маскується за склом, не виступаючи над зовнішньою поверхнею фасаду. У результаті ми отримуємо єдину площину, повністю покриту склом - як правило, з малопомітними або взагалі непомітними стиками.
Характеристика профілю:
  • Висока надійність
  • Енергозбереження
  • Тепло- та звукоізоляція
  • Естетичність
  • Безпечність
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Портфоліо
Офiс, м. Ужгород
м. Ужгород
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com