Алюмінієві вікна від виробника
Серед найкращих якостей алюмінію – його нескінченні можливості для дизайну. Алюмінієві вікна та двері можуть бути гнутими або круглої форми і майже будь-якого розміру. Таким чином, матеріал ідеально підходить для сучасних великих віконних рам і важких двокамерних склопакетів. Наші системи доступні в різних стилях, як-от: функціональний, ренесанс або «тонка лінія» під сталь, які будуть ідеально відповідати стилю саме Вашого будинку, квартири чи офісу.
Характеристика профілю:
  • Міцність
  • Теплопроводність
  • Алергени та інші шкідливі речовини відсутні
  • Пластичність (дає змогу виробити будь-які форми)
  • Корозостійкість
  • Герметичність
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Портфоліо
ВХІДНІ ДВЕРІ ТА ВІКНА
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com