Розсувні системи
Розсувні системи вікон та дверей
Розсувні системи пропонуються з різними варіантами відкривання, а модель з низьким порогом спрощує доступ у будівлю. Модель з кутовим закриванням дозволяє чудово поєднати внутрішній і зовнішній простір споруди. Це робить систему ідеальною для приміщення з красивим виглядом.

Висока міцність системи дає змогу конструювати великі та надійні розсувні вікна та двері з вагою стулки до 500 кг. Крім того, розсувна система відповідає вимогам захисту від злому, що свідчить про безпеку і надійність рішення.
Характеристика профілю:
  • Функціональність
  • Естетичність
  • Тепло- та звукоізоляція
  • Економія робочого простору
  • Надійність
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Портфоліо
Ужгородський р-н
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com