Цільноскляні конструкції
Цільноскляні конструкції
Безрамні системи виробляють з особливо міцного, зазвичай загартованого скла завтовшки 8-12 мм, що дозволяє витримувати серйозні статичні й атмосферні навантаження.

При такому склінні в вікнах немає абсолютно ніяких перегородок або рам. Вся конструкція виглядає дуже легкою, повітряною і світлою – перед вами буде цілісне скляне полотно, яке відкриває неперевершений панорамний вид.

Відсутність рам візуально збільшить простір і додасть йому вигляду елегантності та індивідуальності.
Характеристика профілю:
  • Світлопроводність
  • Естетичність
  • Тепло- та звукоізоляція
  • Візуальне збільшення простору
  • Надійність
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Портфоліо
Сучасний офіс, м. Київ
Ресторан, м. Ужгород
Котеджі, м. Ужгород
м. Ужгород
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com