Зимові сади, скляні дахи
Cкляні дахи для будівель. Зимові сади
Концепція даху – це надійна термоізольована оранжерейна профільна система. Пропонується широкий вибір стилів і конфігурацій для відповідності саме Вашому проєкту. Прекрасний прозорий дах набуде бажаної атмосфери завдяки одному зі стилів – функціональному, оранжерейному або ренесансу.

Система має високі теплоізоляційні характеристики і може без швів комбінуватися з вікнами, дверима й розсувними системами; вона передбачає установку вентиляційних відкривань, які приводяться в дію вручну або за допомогою автоматичних приводів.
Характеристика профілю:
  • Теплоізоляція
  • Надійність
  • Функціональність
  • Естетичність
  • Світло- та теплопроводність
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Портфоліо
Зимові сади, скляні дахи
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com