Система «Гармошка»
Система «Гармошка» для вікон та дверей
Це системи складного типу, які перетворюють звичайне вікно в практичну гармошку. Віконна система такого типу дозволяє повністю відчинити вікно навстіж або щільно зачинити його, захищаючи приміщення від потрапляння снігу й дощу.

Зсувні системи типу «Гармошка» використовують також для виготовлення стін зі скла. Вони зручні для скління котеджів, басейнів, офісних приміщень, терас, балконів тощо.

Головна перевага конструкцій типу "Гармошка" полягає в тому, що за ними дуже просто доглядати; крім того, вони дають можливість відкривати майже всю площу пройми, займаючи мінімум простору.
Характеристика профілю:
  • Простота в експлуатації
  • Надійність
  • Естетичність
  • Економія місця та розширення простору
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
Послуги
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com