Чому обирають нас?
19
2500+
років на ринку
реалізованих проєктів
90 000+
кв. м. засклено
ТОВ «ВІКНОТЕХ» український виробник алюмінієвих конструкцій будь-якої складності, працює на ринку Ужгорода, Львова, Івано-Франківська, Чернівців та Тернополю з 2003 року.

За цей час наше підприємство стало лідером області у своїй галузі, вийшло на всеукраїнський рівень і здобуло визнання та симпатії сотень замовників. Завдяки оновленому німецькому обладнанню та великому досвіду робітників, ми створюємо продукціїю високої якості та надаємо гарантію на виготовлення та нашу роботу.
ВИРОБНИЦТВО
Власне виробництво, конструкторське бюро, служба доставки та монтажні бригади дозволяють нам запропонувати своїм замовникам якісну продукцію за гарною ціною та за короткий термін.

Наше виробництво знаходиться в Ужгород, та всі наші фахівці доставляють та проводять монтаж не тільки в Ужгороді, а ще у Львові, Івано-Франківську, Чернівцях та Тернополю.
За роки нашої праці ми засклили:
357 будівель загальною площею 15 400 м2
зимових садів та скляні дахів 1300 м2
басейнів 1500 м2
фасадів 38 000 м2
скляних внутрішніх перегородок 7000 м2
козирків 50 шт
автоматичних дверей 200 шт
Пропонуємо як базові рішення так і рішення на замовлення за індивідуальними проєктами!
ПОСЛУГИ
Проєктування
Наш конструкторський відділ надає повний перелік послуг із проєктування алюмінієвих та скляних конструкцій будь-якої складності. Проєктування – один із ключових етапів роботи над проєктом. Саме на цьому етапі визначається як виглядатиме майбутня конструкція Замовника при встановленні на об'єкті.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Виготовлення
Наші виробничі потужності дозволяють виготовляти будь-який вид конструкцій за власними кресленнями або кресленнями замовника. При виготовленні конструкцій ми використовуємо тільки високоякісний матеріал, що дозволяє отримувати конструкції високої якості.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Монтаж
Якісний монтаж конструкцій – це вирішальний та заключний етап успішної реалізації всього проєкту. Саме тому фахівці компанії «ВІКНОТЕХ» приділяють цьому етапу велику увагу, дотримуючись усіх необхідних правил та особливостей встановлення скляних та алюмінієвих конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
Обслуговування
Сервісне обслуговування конструкцій відіграє не останню роль. Ми завжди готові прийти на допомогу і позбавити вас від таких неприємностей. Наші досвідчені фахівці проводять цілий комплекс робіт з гарантійного та післягарантійного обслуговування різного виду конструкцій.
Бажаю отримати прорахунок мого проєкта
ПРОДУКЦІЯ
Вікна та Двері
Серед найкращих якостей алюмінію – його нескінченні можливості для дизайну. Алюмінієві вікна та двері можуть бути гнутими або круглої форми і майже будь-якого розміру. Таким чином, матеріал ідеально підходить для сучасних великих віконних рам і важких двокамерних склопакетів. Наші системи доступні в різних стилях, як-от: функціональний, ренесанс або «тонка лінія» під сталь, які будуть ідеально відповідати стилю саме Вашого будинку, квартири чи офісу.
Характеристика профілю:
Міцність
Алергени та інші шкідливі речовини відсутні
Корозостійкість
Теплопроводність
Пластичність (дає змогу виробити будь-які форми)
Герметичність
Фасадні системи
Фасади зі скла - це особливі огороджувальні конструкції, основу яких складають скляні панелі для оздоблення фасаду будинку або склопакети, закріплені на каркасі тим чи іншим способом.

Як каркас, в більшості випадків використовується алюмінієвий профіль для скляних фасадів, проте існують технології, при використанні яких профіль або не застосовується взагалі, або маскується за склом, не виступаючи над зовнішньою поверхнею фасаду. У результаті ми отримуємо єдину площину, повністю покриту склом - як правило, з малопомітними або взагалі непомітними стиками.
Характеристика профілю:
Висока надійність
Тепло- та звукоізоляція
Безпечність
Енергозбереження
Естетичність
Система «Гармошка»
Це системи складного типу, які перетворюють звичайне вікно в практичну гармошку. Віконна система такого типу дозволяє повністю відчинити вікно навстіж або щільно зачинити його, захищаючи приміщення від потрапляння снігу й дощу.

Зсувні системи типу «Гармошка» використовують також для виготовлення стін зі скла. Вони зручні для скління котеджів, басейнів, офісних приміщень, терас, балконів тощо.

Головна перевага конструкцій типу "Гармошка" полягає в тому, що за ними дуже просто доглядати; крім того, вони дають можливість відкривати майже всю площу пройми, займаючи мінімум простору.
Характеристика профілю:
Економія місця та розширення простору
Простота в експлуатації
Надійність
Естетичність
Зимові сади, скляні дахи
Концепція даху – це надійна термоізольована оранжерейна профільна система. Пропонується широкий вибір стилів і конфігурацій для відповідності саме Вашому проєкту. Прекрасний прозорий дах набуде бажаної атмосфери завдяки одному зі стилів – функціональному, оранжерейному або ренесансу.

Система має високі теплоізоляційні характеристики і може без швів комбінуватися з вікнами, дверима й розсувними системами; вона передбачає установку вентиляційних відкривань, які приводяться в дію вручну або за допомогою автоматичних приводів.
Характеристика профілю:
Теплоізоляція
Функціональність
Надійність
Естетичність
Світло- та теплопроводність
Розсувні системи
Розсувні системи пропонуються з різними варіантами відкривання, а модель з низьким порогом спрощує доступ у будівлю. Модель з кутовим закриванням дозволяє чудово поєднати внутрішній і зовнішній простір споруди. Це робить систему ідеальною для приміщення з красивим виглядом.

Висока міцність системи дає змогу конструювати великі та надійні розсувні вікна та двері з вагою стулки до 500 кг. Крім того, розсувна система відповідає вимогам захисту від злому, що свідчить про безпеку і надійність рішення.
Характеристика профілю:
Функціональність
Тепло- та звукоізоляція
Надійність
Естетичність
Економія робочого простору
Цільноскляні конструкції
Безрамні системи виробляють з особливо міцного, зазвичай загартованого скла завтовшки 8-12 мм, що дозволяє витримувати серйозні статичні й атмосферні навантаження.

При такому склінні в вікнах немає абсолютно ніяких перегородок або рам. Вся конструкція виглядає дуже легкою, повітряною і світлою – перед вами буде цілісне скляне полотно, яке відкриває неперевершений панорамний вид.

Відсутність рам візуально збільшить простір і додасть йому вигляду елегантності та індивідуальності.
Характеристика профілю:
Світлопроводність
Тепло- та звукоізоляція
Надійність
Естетичність
Візуальне збільшення простору
Душові кабіни
Переваги скляних душових кабін:
• можливість ефективно та функціонально використати площу ванної кімнати;
• можливість виготовити душову кабіну за індивідуальними розмірами та дизайном;
• практичність та простота в експлуатації: скло вологостійке, не схильне до корозії, з його поверхні можна видалити будь-які забруднення;
• безпечність – для виготовлення використовується загартоване скло високої міцності, яке протиударне і гарантує довгий термін служби.
Характеристика профілю:
Надійність та безпека
Практичність
Герметичність
Естетичність
ПОРТФОЛІО
Отримайте безкоштовну консультацію
© 2003-2022, ТОВ Вікнотех
Адреса: м. Ужгород, Закарпатська обл., вул. Гранітна, 1б
Щодо вакансiй viknotex@gmail.com